התקשרו 053-2755833

חברות ייעוץ ארגוני

הצלחתו של ארגון תלויה בתחומים רבים; מורל העובדים, צורת הניהול, אינטראקציה בין העובדים לבין עצמם, ובינם לבין ההנהלה. אלו, אם יימצא בהם פגם, עלולים לפגוע בארגון מבחינת שירות לקוחות לקוי (וכתוצאה מכך איבוד לקוחות) וירידה בהכנסות. במצב כזה, רצוי לפנות לגורמים חיצוניים, חברות ייעוץ ארגוני, שילמדו את הארגון מבפנים ויוכלו להסיק מסקנות, שמהן יוכלו לספק לארגון המלצות לדרכים חכמות להילחץ מהצרה, תוך שיפור פנים-ארגוני.

חברות ייעוץ ארגוני

חברות ייעוץ ארגוני – מדוע צריך אותן?

חברות עסקיות וגופים ציבוריים נמצאים במרדף תמידי אחר קידום והצלחה. החשש שמא יישארו מאחור בעוד ארגונים אחרים צומחים ומתקדמים, מביא אותן להיוועץ עם חברות ייעוץ ארגוני. הצורך בייעוץ ארגוני, נובע לעיתים מפערים בארגון, שהם לרוב תוצאה של היעדר יכולת או הקשבה כללית:

  • פערי ידע – עלולים להיווצר בשל שינויים בסביבת העבודה של הארגון, או בשל רצון בפיתוחים חדשים. בנוסף עלול להיווצר בשל הדרכה לקויה, ותחושת ביישנות של העובדים המונעת מהם לשאול שאלות. הביטוי "אם יש ספק, אין ספק" לא קיים.
  • פערי ביצוע – המושפעים בדרך כלל מפערי הידע של העובדים, ומביאים לירידה בביצועים וביעילות הארגון.

 

מחזירים את הארגון לתפקוד מלא!

מרגישים שהארגון שלכם נמצא בירידה? זה הזמן להחזיר את הארגון למסלול! אצלנו, חיבורים עסקיים, פועלים יועצים בעלי השכלה נרחבת בתחום, בעלי הכשרה מקיפה וניסיון עשיר בהחזרת ארגונים לתפקוד; החל מאבחון מלא של הארגון, ניתוח תהליכים ומצבים מורכבים, הכרה מעמיקה של הפן האנושי ובתרבות ארגונית של חברות וארגונים, במאה הדינמית בה אנו חיים. הצלחתו של ארגון תלויה בשיתוף פעולה מלא בינו לבין חברות הייעוץ הארגוני – שיתוף פעולה ברמה גבוהה יביא להשפעה ישירה ותוצאות גבוהות, ויעזור לחברה בהמשך דרכה.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים