התקשרו 053-2755833

סדנאות למנהלים

להיות מנהל זו לא משימה פשוטה; העומס עליו אדיר, ורשימת המטלות מתארכת. הזמן קצר, והמלאכה מרובה! לא די בכך שאין זמן לבצע את כל המטלות, עליו להיות קשוב לעובדים שלו ולטפל בבעיותיהם, או שמא יאבד אותם והמחלקה שתחתיו לא תוכל לתפקד. הלחץ הוא גדול, אך הפתרון כבר כאן! סדנאות למנהלים הן הדרך היעילה ביותר להקנות להם את הידע והכלים למילוי תפקידם בצורה שלא תפגע בהם, בלי לחץ ועצבים מיותרים.

סדנאות למנהלים

סדנאות מנהלים – לכולם, בלי יוצא מהכלל!

סדנאות מנהלים מקנות מיומנויות ניהול ומאפשרות מרחב למידה נרחב למנהלים הקורסים תחת לחץ התפקיד ומחפשים להתייעל מבחינת ארגון, סדר עדיפויות ועוד. הסדנאות יכולות להתבצע במפגש אחד שמטרתו הצפת הנושא והעלאת המודעות, ומסדנה המורכבת ממס' מפגשים המאפשרת הטמעה עמוקה יותר של הנושא. בנוסף, כל סדנה עוסקת בנושא אחר, לפי הזמנת הלקוח, לדוגמא:

  • סדנת מנהיגות – מנהל טוב יודע להנהיג את אנשיו יחד, לעבר מטרה משותפת של כולם. הוא משתמש באופיו הממגנט כדי להניע את העובדים שלו ולדרבן אותם לפרוץ גבולות ולהגדיל ראש. בסדנה הזו יוקנו מיומנויות הנהגה והיבטים חשובים במנהיגות.
  • סדנת אימון (קואוצ'ינג) – מטרת סדנה זו היא ללמד את המנהלים לעשות שימוש נכון בכלים אימוניים, בעזרתם יוכלו ליצור אינטראקציה בריאה עם העובדים שלהם.
  • סדנת משוב – על מנהלים להיות בעלי מיומנויות להעברת משוב בצורה נכונה שלא תפגע בעובדים.
  • סדנת יזמות – מנהל מצליח הוא מנהל יוזם. היזמים פורצים קדימה ומשפיעים על הארגון תמיד להתקדם, תמיד לשאוף ותמיד להתייעל. מנהלים אלו מתבלטים יותר, ומתקדמים מהר יותר.
  • סדנת תכניות עבודה – סדנה זו מקנה למנהלים כלים לייעול העבודה, תכנון לוחות זמנים, בקרה ומעקב.

 

למה לקרוס תחת הלחץ כשאפשר להיפטר ממנו?

חשיבותן של סדנאות הניהול אינן מוטלות בספק; מלבד הכלים והמיומנויות הרבות שהן מקנות למנהלים, הן יוצרות מקום מפגש בטוח בין מנהלים מענפים שונים, ולקבל זה מזה תמיכה, למידה, ידע, ושיתוף. אל תרשו לעצמכם לקרוס, הירשמו עוד היום לסדנת מנהלים אצלנו בחיבורים עסקיים ותגלו כמה קל להיפטר מהלחץ!

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים