התקשרו 053-2755833

סדנאות ניהול

סדנאות ניהול הפכו פופולאריות בשנים האחרונות בעולם כולו. המודעות לחשיבותו של ניהול נכון עלתה, ואיתה המוכנות של ארגונים רבים להשקיע משאבים בהכשרות, סדנאות, הדרכות, ימי גיבוש המועברים לדרג הניהולי במטרה לשפר את מיומנויות הניהול של הצוות. חשוב לציין, כי הדרכות אלו מועברות לכל הדרגים בארגון, כל דרג ומה שרלוונטי לו, שכן ניהול נכון של יום עבודה מהווה את הבסיס לשאיפה למיצוי פוטנציאל הארגון.

סדנאות ניהול

סדנאות ניהול לעסק שלך

ארגון השואף למצוינות, מחויב לעסוק בפיתוח מתמיד של צוות המנהלים הפועל בו, וכן של שאר הצוות. לכל סדנא סגנון משלה, וערכים שונים המועברים ללקוחות, בהתאם לדרגתם ותפקידם בארגון, וכן בהתאם לסיטואציה הקיימת בארגון שאותה יש לפתור. סדנאות הניהול לא תמיד עוסקות בנושאים הקשורים לעולם הניהול, אלא מתמקדים בחוויות שעובר הצוות; הזדמנויות ליצירת קשרים, העשרה, חוויות משותפות. בין היתר ניתן למצוא סדנאות ניהול כגון:

  • סדנאות למנהלים בנושאי ניהול עובדים
  • סדנאות למנהלים בנושאי מיומנויות
  • ייעוץ ואימון אישי למנהלים
  • סדנאות לעובדי בנושא ניהול עבודה אישי
  • סדנאות לתקשורת בין עובדים ובין עובדים למנהלים

תלמדו לנהל את עצמכם!

בנוסף לחשיבות האדירה של מקצועיות, ארגון שמשקיע בעובדים שלו יופתע לגלות שהיחס שלהם כלפי הארגון משתנה לפתע לחיוב. כשעובד מרגיש שמשקיעים בו, נוצרת אצלו תחושת הזדהות ארגונית ומתעורר בו רצון לתרום לארגון. מעבר לכך, תמיד כדאי לערוך את הסדנאות מחוץ למקום העבודה, כדי ליצור אווירה רגועה ומשוחררת. תהליך השינוי והחזרה למסלול עלול להיות ארוך, אבל לא חייב להיות מייגע! הדרכה וליווי מקצועי אצל חיבורים עסקיים, יחד נבחר את הסדנה המתאימה ביותר למחלקה\צוות\כלל הארגון שלכם, ונחזיר את הרוח למפרשים! פנו אלינו כעת.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים