התקשרו 053-2755833

פיתוח עסקי

פיתוח עסקי הוא מושג רחב המתייחס לדרכים הקיימות לקידום עסקים; החל מגיוס לקוחות חדשים, חדירה לשווקים, ויצירת אופציות לצמיחה מהירה. למטרות אלו ניתן להגיע ע"י יצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים, ביצוע מחקרי שיווק למציאת כיווני שוק חדשים, חדירה לתחומים חדשים, רכישות, והאפשרויות עוד רבות, כאשר המטרה הסופית היא השגת יתרון תחרותי, בעזרת ניצול מקסימלי של משאבי הארגון.

פיתוח עסקי – איך מתחילים?

לפני שנבנה תהליך פיתוח עסקי, יש להגדיר תחילה את מס' פרמטרים מרכזיים בהם נתמקד לאורך כל התהליך, ושבסופו של דבר יהיו קרש הקפיצה של העסק, בכניסתו לשוק:

  • קהל היעד – יש לשאול את עצמנו, למי השירות\מוצר שלנו מתאים? האם מדובר בקהל יעד קיים או שמא עלינו ליצור נתח שוק חדש בשוק, שיתעניין בשירות\המוצר שלנו?
  • מטרות ויעדים – עלינו למצוא את הדרך הנכונה ביותר לחדירה לשוק, יצירת שיתופי פעולה לקידום מהיר ורחב יותר, פרסום העסק במגוון ערוצים.
  • פיתוח התכנית העסקית – לאחר שהגדרנו המטרות שלנו, עלינו לנתח את דרכי החדירה לשוק העומדות בפנינו, ולחשוב אילו מהן יתאימו לנו יותר, ויביאו לתוצאות טובות יותר.
  • פיתוח ארגוני – כיצד הארגון שלנו ייבנה מבחינה ארגונית; מה ההיררכיה בארגון? כיצד תתחלק העבודה? איך קובעים את השכר והבונוסים (אם יש) לכל עובד?

בואו להתייעץ איתנו!

בין אם אתם חלק מחברה גדולה, או בעלי עסק עצמאיים, תהליך הפיתוח העסקי הוא צעד חשוב מבחינה אסטרטגית לקיום החברה. בעקבות כך, עליו להתבצע תחת עינו הפקוחה של איש מקצוע בעל כלים לעשות זאת בצורה היעילה ביותר. שירותים אלו, מאפשרים לעסק לייעל את התהליך ולהביא לרווחיות גבוהה יותר. אנחנו, חיבורים עסקיים, כאן כדי ללוות אותך בדרך הנכונה; יחד, נגדיר את מטרות העסק, ניצור תכנית פעולה למימוש המטרות, עד להצלחה!

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים